Όλα τα Προϊόντα
Οθόνη LED πλέγματος Υψηλής φωτεινότητας RGB P2.6 Πλήρους χρώματος Διαφανής οθόνη LED γυαλιού
| Βαθμός IP: | IP67 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 ετών |
| Χρήση: | Αναφεμένος επίδειξη |
P3.91-P7.8 Εσωτερική οθόνη LED Grille για τοίχο εμπορικού κέντρου, οθόνη διαφήμισης κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 CD |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 mm x 1000 mm x 33 mm |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED SMD1921 Αδιάβροχη IP67 Για καταστήματα λιανικής πώλησης
| Λειτουργία εμφάνισης: | Γραφικά Κινούμενων Εικόνων (Video Animation Graphics) |
|---|---|
| Εικονοστοιχεία: | 3,91 χιλιοστά |
| Χρώμα: | RGB |
P2.6 Οθόνη LED Υψηλής Ευκρίνειας Έγχρωμη Διαφήμιση Κτιρίων Grille LED Screen
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
P3.91 Υψηλή φωτεινότητα Δείτε μέσα από οθόνη LED πλήρους χρώματος οθόνη εσωτερικής οθόνης RGB
| Επίπεδο προστασίας: | IP40 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Πλέγμα μάσκας Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διάφανη RGB P2.6 Μεγάλη Εσωτερική Οθόνη LED Γυαλιού
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 ώρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 5000 χιλιάρικα. |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
1500CD Διαφανής γυάλινη οθόνη LED πλήρους χρώματος ICE οθόνη LED για ηλεκτρονική διαφήμιση
| Εικονοστοιχεία: | 3,9 χλστ |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
| Σύστημα ελέγχου: | Νόβα |
Ελκυστική οθόνη διαφήμισης τοίχου IP40 Grille LED Video Wall Display
| Ονομασία: | Τοποθετημένη τοίχος οθόνη διαφήμισης |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Π2.6 Εικονική οθόνη LED για εμπορικά κέντρα
| Ονομασία: | Δείκτης πλέγματος LED |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP40 |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Διαφανής οθόνη LED εξωτερικού χώρου με άκαμπτο πλαίσιο IP67, προσαρμοσμένη
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | οθόνη των υπαίθριων διαφανών οδηγήσεων |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
