Alle producten
zoekwoorden [ transparent led window display ] overeenkomen 140 producten.
500*500mm Indoor LED Transparant Scherm P2.6 4000-4500cd Winkelcentrum LED Glazen Display Raamscherm Full-Color Grille Reclame Scherm LED Full-Color Smd
| Functie: | Eenvoudige installatie |
|---|---|
| Specificatie: | Videomuur |
| LED -chip: | SMD3535 |
P20 Led Transparante Film Raam Binnen Glas Display Transparante Panelen Led Display Scherm
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Levensduur: | 30.000 uur |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Maat: | 1000*500 mm |
Transparant LED Scherm Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
500*500mm Winkel Indoor P3.9 4000-4500cd Grit Gordijn Glassen Vloer Venster Reclame Kristalfilm Kleefstof Doorzichtig Led Grit Scherm
| Productmodel: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P6.25 5000cd Ultra-dun, eenvoudig te installeren, laag vermogen, hoge impact, transparant LED-holografisch scherm voor glazen ramen
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
3000cd P2.5 Binnen Onzichtbaar Digitale Holografische Transparante LED Reclamescherm Glas Winkelcentrum
| Technologie: | holografische projectie |
|---|---|
| Levensduur: | 100.000 uur |
| Kastmateriaal: | Spuitgieten van aluminium |
Indoor Transparant LED Display Scherm SMD2020 LED Glazen Raam LED Display Voor Reclame Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP40 |
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
High Definition P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Led Grid Screen Full Color Window Transparent Advertising Translucent Led Grid Screen Display
| Schermtype: | Roosterscherm |
|---|---|
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
| Werkspanning: | DC5V |
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |

