Alle producten
zoekwoorden [ transparent led window display ] overeenkomen 140 producten.
Doorzichtige, flexibele LED-film voor binnenruimten, kristallen scherm, scherm met doorzichtige LED-film voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
90% transparantie LED film scherm, LED digitale signage voor winkelcentrum
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wandwinkel Raam Advertentie Grill Glasgordijn Buitendoorzichtig Scherm
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Leven: | 30000 uur |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoog transparante LED-roosterscherm IP40 5V SMD2020 Hoog beschermde roostervenster
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Hoge-definitie holografisch transparant scherm P3.91 3D glasafsluitend Super Slim LED-scherm voor glazen vensterbeeldscherm
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Ultrahelder doorzichtig LED-filmscherm P4 Storefront, Office Partition & Window Display
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect voor buiten- en binnen advertentie scherm
| Softwaresysteem: | Nova |
|---|---|
| Verticaal Pixel: | 5 mm |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥ 8000 Hz |

