Alle producten
zoekwoorden [ transparent led window display ] overeenkomen 140 producten.
Ultra Dunne Zelfklevende Glazen Raam LED Display, Flexibele LED Film voor Buiten
| Naam: | LED-display voor glazen ramen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
LED Transparante film Scherm met glazen venster Video volkleurig afspelen Indoor advertentie display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 voor commercieel gebruik met glazen ramen
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Hoge Helderheid Raamglas LED Scherm Buiten Transparant Flexibel LED Gordijn Scherm
| Naam: | Raamglas LED-scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
Doorzichtig glazen LED-scherm, volkleurig LED-glas.
| Naam: | Doorzichtig glazen LED-scherm voor binnenshuis |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Ultra-dun Design P8 led transparante film serine Hoogtransparante glazen wand Advertentie Display App Smart Control Interactieve digitale signage
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Pixelstijl: | P8 |
| Stroom: | 600 W/m2 |
Hoogdefinitie-LED-scherm P3.91-7.8 IP65 Hoogtransparantie vensterbeeld voor reclame
| Naam: | LED-scherm met hoge resolutie |
|---|---|
| Pixelconfiguratie: | Smd1921 |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |

