Alle producten
zoekwoorden [ transparent led window display ] overeenkomen 140 producten.
P3.91*3.91 Ultralichte LED Holografische Displayscherm Lichtgewicht 5000CD voor Reclame Evenementen Retail Transparante Reclame Glazen Displays
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| project: | Front&Rear |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P4 Ultra Dunne Licht Flexibele Transparante Scherm Led Film Zelfklevende Transparante Flexibele Led Schermen voor Glazen Raam Muur
| naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Advertentiegordijn P3.9 Led Grid Screen 500*1000mm Flexibel zacht doorzichtig raam Led Screen
| Maat: | 500*1000 mm |
|---|---|
| IP -kwaliteit: | IP67 |
| Spanning: | 5V |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 20 mm |
P3.9 RGB Reclame Glazen Raam 1000*1000mm Buiten Waterdicht Transparant Grid Display LED Grille Scherm
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Werkspanning: | DC5V |
P3.9 RGB reclameglasvenster 1000*1000 mm Indoor waterdicht doorzichtig rasterbeeldscherm met LED-rooster
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
|---|---|
| Paneelgrootte: | 1000mm x 1000mm |
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
High Definition P4 LED Transparante Filmscherm RGB DC5V voor Binnen Videomuur Met Eenvoudige Installatie
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |

