Alle producten
zoekwoorden [ transparent led window display ] overeenkomen 140 producten.
P2.6 1000*500mm Transparent Grille Display Screen 4500cd LED Reclame Video Wall voor winkelruiten
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Transparante P8 Pixel Indoor Outdoor Reclame LED Video Wall Display Scherm
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
High-Definition Holografisch Transparant Scherm P3.91 3D Glaslijm Super Slank LED Display voor Glazen Raamweergave
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Flexibele Transparante P3.91 Holografische 3D LED Film Scherm Slank Hoge-Helderheid Reclame Display voor Glazen Raam
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
LED Hoge Transparantie P2.5 Ultra Licht Zacht HD Holografisch Display 2500CD voor Winkelcentrum Reclame Tentoonstelling Etalage
| Weergavetype: | holografische projectie |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Systeem: | Musion Eyeliner-hologramsysteem |
Indoor Led Transparent Film Screen Advertising Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Zie-door P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideaal voor Mall Office Window Reclame
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P6 LED-doorzichtig scherm flexibel dun hoogdoorzichtig scherm voor glazen kast en vitrine
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Hoge transparantie Hoge helderheid Laag vermogen Indoor LED Film Screen Winkelcentrum Venster Reclame scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |

