Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led window display ] Eşleşme 140 Ürünler.
P2.6 1000*500mm Şeffaf ızgara ekranı 4500cd LED Reklam Video Duvarı
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Şeffaf P8 Piksel İç Mekan Dış Mekan Reklamcılık LED Video Duvar Ekranı
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Yüksek çözünürlüklü Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Cam Pencere Ekranı için 3B Cam Yapıştırıcı Süper İnce LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Esnek Şeffaf P3.91 Holografik 3D LED Film Ekran İnce Yüksek Parlaklıkta Reklam Ekranı Cam Pencere için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
LED Yüksek Şeffaflık P2.5 Ultra Işık Yumuşak HD Holografik Ekran Alışveriş Merkezi Reklam Sergi Pencere Ekranı 2500CD
| Görüntüleme türü: | holografik projeksiyon |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Sistem: | Musion Eyeliner Hologram Sistemi |
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı Reklam Tam Renkli Ekran Pencere Şeffaf Film Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P6 cam dolabı ve vitrin için esnek ince yüksek şeffaflıklı LED Şeffaf Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 Yüksek Şeffaflık Yüksek Parlaklık Düşük Güçlü İç Mekan LED Film Ekran Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Ekranı
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |

