Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led window display ] Eşleşme 140 Ürünler.
500*500mm İç Mekan LED Şeffaf Ekran P2.6 4000-4500cd Alışveriş Merkezi LED Cam Ekran Pencere Ekranı Tam Renkli Izgara Reklam Ekranı LED Tam Renkli Smd
| Özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Şartname: | Video duvarı |
| LED çip: | SMD3535 |
P20 Led Şeffaf Film Pencere İç Mekan Cam Ekran Şeffaf Paneller Led Ekran
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Ömür: | 30.000 saat |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 1000*500mm |
Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık Ekranı Berrak Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P6.25 5000cd Ultra-İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Şeffaf LED Holografik Ekran Cam Pencereler İçin
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
3000cd P2.5 İç mekan Görünmez Dijital Holografik Şeffaf LED Reklam Ekranı Cam Pencere Alışveriş merkezi
| Teknoloji: | holografik projeksiyon |
|---|---|
| Yaşam Süresi: | 100000 saat |
| Dolap Malzemesi: | Döküm Alüminyum |
Kapalı Şeffaf LED Ekran SMD2020 LED Cam Pencere LED Ekran Reklamcılık için Alışveriş Merkezi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP40 |
| Ağırlık: | 3kg/pcs |
Yüksek çözünürlüklü P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Şebeke Ekranı Tam Renkli Pencere Şeffaf Reklamcılık Şeffaf LED Şebeke Ekranı
| Ekran türü: | Izgara ekranı |
|---|---|
| Kabin malzemesi: | Alüminyum |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
Perakende Pencereleri ve Mağaza Reklamları için Yüksek Şeffaflıklı LED Şeffaf Film Ekranı 5v
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel Aralığı: | P6 |

