Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led window display ] dopasowanie 140 produkty.
500*500mm Ekran przejrzysty LED w pomieszczeniach P2.6 4000-4500cd Mall LED Glass Display Window Screen Full-Colour Grille Advertising Screen LED Full-Colour Smd
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
|---|---|
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
| Chip LED: | SMD3535 |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Długość życia: | 30 000 godzin |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar: | 1000*500 mm |
Przejrzysty ekran LED Wysokiej jasności Wyświetlacz Przejrzystość szkło Okno LED Video Flexible Panel
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-JHP-P6 |
| Temperatura robocza: | -20 ℃ do 65 ℃ |
500*500mm Sklep Wewnętrzny P3.9 4000-4500cd Rura zasłona okulary podłoga okna Reklama Film kryształowy klejnot przezroczysty LED Rura ekran
| Model produktu: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows (Przejrzysty ekran holograficzny LED dla szybnych okien)
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
3000cd P2.5 Wewnętrzny Niewidzialny Cyfrowy Holograficzny Przejrzysty Led Reklamowy Ekran Szklane Okno Centrum handlowe
| Technologia: | projekcja holograficzna |
|---|---|
| Czas życia: | 100000 godz |
| Materiał szafki: | Odlew aluminiowy |
Ekran wnętrza z przejrzystym wyświetlaczem LED SMD2020 Ekran wnętrza z przejrzystym wyświetlaczem LED
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP40 |
| Waga: | 3 kg/kł. |
Wysokiej Rozdzielczości P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Ekran LED Grid Pełnokolorowy Przezroczysty Reklamowy Półprzezroczysty Ekran LED Grid
| Typ ekranu: | Ekran kratki |
|---|---|
| Materiał szafki: | Aluminium |
| Napięcie robocze: | DC5V |
Wysokiej przejrzystości LED Transparent Film Display 5v do sprzedaży detalicznej okien i reklamy w sklepach
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |

