Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led window display ] αντιστοιχία 140 προϊόντα.
Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου 500*500mm P2.6 4000-4500cd Οθόνη LED γυαλιού Mall Οθόνη παραθύρου πλήρους χρώματος Οθόνη διαφήμισης πλέγματος LED Full-Color SMD
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | Βιντεοκασέτα |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
P20 Διαφανές Φιλμ LED Παράθυρο Εσωτερικής Χρήσης Γυάλινη Οθόνη Διαφανή Πάνελ Οθόνης LED
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Μέγεθος: | 1000*500mm |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
3000cd P2.5 εσωτερικό αόρατο ψηφιακό ολογραφικό διαφανές LED διαφημιστικό οθόνο γυάλινο παράθυρο εμπορικό κέντρο
| Τεχνολογία: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Χρόνος Ζωής: | 100000h |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο χύτευσης με χύτευση |
Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου SMD2020 LED οθόνη γυαλιού παραθύρου LED για εμπορικό κέντρο διαφήμισης
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
| Βάρος: | 3 kg/τμήμα |
Υψηλής ευκρίνειας P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Grid Screen Full Color Window Διαφανής διαφημιστική διαφανής LED Grid οθόνη
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Δείκτης διαφανούς ταινίας LED υψηλής διαφάνειας 5v για διαφημιστικά παράθυρα λιανικής πώλησης
| Όνομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Pixel Pitch: | P6 |

