Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led window display ] αντιστοιχία 140 προϊόντα.
Εικόνα ολογραφικής οθόνης με υπερυψωμένο φως LED ελαφρύ 5000CD για διαφημιστικές εκδηλώσεις
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| σχέδιο: | Front&Rear |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P4 Εξαιρετικά Λεπτή, Ελαφριά, Εύκαμπτη, Διαφανής Οθόνη LED, Αυτοκόλλητη, Διαφανείς Εύκαμπτες Οθόνες LED για Γυάλινο Τοίχο Παραθύρου
| όνομα: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφημιστικό παραπέτασμα P3.9 LED Grid Screen 500*1000mm Ευέλικτο μαλακό διαφανές παράθυρο LED Screen
| Μέγεθος: | 500*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Δυναμικό: | 5V |
Πλαστική διαφανής οθόνη με φώτο LED P5 Ευέλικτη διαφάνεια Κρυστάλλινη ευέλικτα παράθυρα αυτοκόλλητο για εμπορικά κέντρα γυαλί
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
P3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφανές πλέγμα οθόνης LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Π3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εσωτερική αδιάβροχη διαφανής οθόνη πλέγματος LED
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 1000mm X 1000mm |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Οθόνη Διαφανούς Φιλμ LED P4 Υψηλής Ευκρίνειας RGB DC5V για Εσωτερικό Τοίχο Βίντεο με Εύκολη Εγκατάσταση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Διαφανής οθόνη ταινίας LED 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Εύκολη εγκατάσταση διαφήμιση
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |

