All Products
Keywords [ transparent led window display ] match 149 Products.
P3.91*3.91 Ultra-Light LED Holographic Display Screen Lightweight 5000CD for Advertising Events Retail Transparent Advertising Glass Displays
| Transmittance: | Up To 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| Project: | Front&Rear |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P4 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | Flexible LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Advertising Curtain P3.9 Led Grid Screen 500*1000mm Flexible Soft Transparent Window Led Screen
| Size: | 500*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Voltage: | 5V |
High Bright P5 LED Transparent Film Screen For Store Showcase Promotion
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Keyword: | Indoor LCD Digital Signage |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive for Shopping Mall Glass
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |
P3.9 RGB Advertising Glass Window 1000*1000mm Outdoor Waterproof Transparent Grid Display LED Grille Screen
| Material: | PC |
|---|---|
| Protection Level: | IP67 |
| Operating Voltage: | DC5V |
P3.9 RGB Advertising Glass Window 1000*1000mm Indoor Waterproof Transparent Grid Display LED Grille Screen
| Operation Temperature: | -20~+60 ºC |
|---|---|
| Panel Size: | 1000mm X 1000mm |
| Operating Voltage: | DC5V |
High Definition P4 LED Transparent Film Screen RGB DC5V for Indoor Video Wall With Easy Installation
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |

