Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led window display ] Eşleşme 140 Ürünler.
P3.91*3.91 Ultra Hafif LED Holografik Ekran Hafif 5000CD Reklam, Etkinlikler, Perakende ve Şeffaf Reklam Cam Ekranları İçin
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| forma: | 4:3 |
| proje: | Ön arka |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P4 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Reklam Perde P3.9 LED Şebeke Ekranı 500*1000mm Esnek Yumuşak Şeffaf Pencere LED Ekranı
| Boyut: | 500*1000mm |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Gerilim: | 5V |
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000mm Dış Mekan Su Geçirmez Şeffaf Izgara Ekran LED Izgara Ekranı
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000 mm İç mekan Su geçirmez Şeffaf Şebeke Ekranı LED ızgara ekranı
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ~+60 ºC |
|---|---|
| Panel boyutu: | 1000mm x 1000mm |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |

