Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led window display ] Eşleşme 140 Ürünler.
Ultra ince yapışkan cam pencere LED ekranı, dış mekan esnek LED filmi
| İsim: | cam pencerenin LED ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Esnek Film Tipi LED Şeffaf Ekran P5 Cam Pencereler için Ticari Kullanım
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Yüksek Parlaklıkta Pencere Camı LED Ekran Dış Mekan Şeffaf Esnek LED Perde Ekran
| İsim: | Pencere Cam LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
Kapalı Şeffaf Cam LED Ekran, Tam Renkli LED Cam Ekran
| İsim: | İçerideki Şeffaf Cam LED Ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Ultra ince Tasarım P8 LED şeffaf film serin Yüksek Şeffaflıklı Cam Duvar Reklam Ekranı Uygulama Akıllı Kontrol Etkileşimli Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Piksel tarzı: | P8 |
| Güç: | 600W/m2 |
Yüksek Çözünürlüklü LED Ekran P3.91-7.8 IP65 Yüksek Şeffaflık Pencere Ekranı Reklam İçin
| İsim: | Yüksek çözünürlüklü LED ekran |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması: | smd1921 |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |

