Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led window display ] αντιστοιχία 140 προϊόντα.
Υπερ λεπτή κολλητική γυάλινη οθόνη LED παράθυρο, εξωτερική ευέλικτη ταινία LED
| Ονομασία: | οθόνη LED γυάλινου παραθύρου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Διαφανής οθόνη φιλμ LED με αναπαραγωγή βίντεο σε γυάλινο παράθυρο, έγχρωμη εσωτερική διαφήμιση
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ελαστική ταινία τύπου LED διαφανής οθόνη P5 για εμπορική χρήση γυάλινων παραθύρων
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Οθόνη LED γυαλιού παραθύρου υψηλής φωτεινότητας εξωτερικού χώρου Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED κουρτίνας
| Ονομασία: | Οθόνη LED Γυαλιού Παραθύρου |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
Εσωτερική Διαφανής Γυάλινη Οθόνη LED, Οθόνη Γυαλιού LED Πλήρους Χρώματος
| Ονομασία: | Εσωτερική διαφανής οθόνη LED από γυαλί |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Υπερ λεπτός σχεδιασμός P8 LED διαφανής ταινία σερίν Υψηλής διαφάνειας γυάλινος τοίχου Διαφήμιση Εμφάνιση Εφαρμογή έξυπνο έλεγχο Διαδραστική ψηφιακή σήμανση
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Στυλ pixel: | P8 |
| Εξουσία: | 600W/m2 |
Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας για διαφήμιση
| Ονομασία: | Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων: | Smd1921 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |

