Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led window display ] αντιστοιχία 140 προϊόντα.
P2.6 1000*500mm Διαφανής Οθόνη Πλέγματος 4500cd LED Διαφημιστικό Τοίχος Βίντεο για Βιτρίνες
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Διαφανής οθόνη LED Video Wall για διαφήμιση εσωτερικού και εξωτερικού χώρου P8 Pixel
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Υψηλής ευκρίνειας ολογραφική διαφανής οθόνη P3.91 3D υαλοειδής Super Slim LED οθόνη για οθόνη γυαλιού παραθύρου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED P3.91 Ολογραφική 3D Λεπτή Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διαφήμισης για Γυάλινα Παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
LED Υψηλής Διαφάνειας P2.5 Εξαιρετικά Ελαφριά Μαλακή HD Ολογραφική Οθόνη 2500CD για Διαφήμιση σε Εμπορικά Κέντρα, Εκθέσεις και Βιτρίνες
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Σύστημα: | Σύστημα ολογράμματος Musion Eyeliner |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED Διαφημιστική οθόνη πλήρους χρώματος παράθυρο Διαφανής οθόνη οθόνης ταινίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED P3.9, ιδανική για διαφήμιση σε παράθυρα εμπορικών κέντρων και γραφείων
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Ελαστική λεπτή υψηλής διαφάνειας οθόνη για γυάλινο ντουλάπι και βιτρίνα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |

