Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led window display ] dopasowanie 140 produkty.
P3.91*3.91 Ultralekki ekran LED holograficzny, lekki, 5000CD do reklam, wydarzeń, handlu detalicznego, przezroczystych wyświetlaczy reklamowych ze szkła
| Transmitancja: | Do 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| projekt: | Przód i tył |
Wyświetlacz holograficzny LED, przezroczysta siatka, wirtualna folia, elastyczny, interaktywny hologram AI
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P4 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Zasłona reklamowa P3.9 Led Grid Screen 500*1000mm Flexible Soft Transparent Window Led Screen
| Rozmiar: | 500*1000 mm |
|---|---|
| Klasa IP: | IP67 |
| Woltaż: | 5v |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 20 mm |
P3.9 RGB Reklamowe Szklane Okno 1000*1000mm Zewnętrzne Wodoodporne Przezroczyste Wyświetlacze LED Kratowe
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Napięcie robocze: | DC5V |
P3.9 RGB Reklamowe okna szklane 1000*1000 mm Wnętrze wodoodporne Przejrzystość sieci LED Grille Screen
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
|---|---|
| Rozmiar panelu: | 1000 mm x 1000 mm |
| Napięcie robocze: | DC5V |
Przezroczysty ekran foliowy LED P4 o wysokiej rozdzielczości RGB DC5V do wewnętrznych ścian wideo z łatwą instalacją
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Przezroczysty ekran foliowy LED 220V P6 Ultra cienki, wysoka jasność, łatwy w instalacji reklama
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |

