Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 416 producten.
RGB DC12V High Resolution LED Mesh Screen voor openlucht-sceneshows en reclame voor gebouwfacades
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Xh-H2503P62.5 |
| Maat: | 1000*1000 |
Vliegende dronescherm lichtgewicht LED-mesdisplay Vliegende dronescherm reclame voor buitenevenementen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Drone-scherm |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃ tot 60℃ |
Transparante P8 Pixel Indoor Outdoor Reclame LED Video Wall Display Scherm
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Hoge Transparantie P6 Plakkerige Flexibele LED Kristal Film Scherm Onzichtbare Reclame Transparante LED Digitale Signage Displays
| Kastgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Transparantie: | Tot 80% |
| Levensduur: | ≥100.000 uur |
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Groot High-Tech lichtgewicht dun vliegscherm voor muurinstallatie Outdoor reclame en evenementen visuals
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
Ultra-dun binnenshuis LED-flexibel scherm doorzichtig scherm LED-afsnijdbaar scherm
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Zeer Transparante Zelfklevende Flexibele LED-Scherm voor Binnen, Full Color Transparant LED-Filmscherm voor Glasvensters
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |

