Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
High Definition P6 Zelfklevend Transparant LED Display, Super Slanke Transparante LED Display Film
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P6 |
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Doorzichtig LED-scherm voor winkelvensters Smart Screen voor retailreclame
| Materiaal: | pcb+led |
|---|---|
| Functie: | Advertentie |
| Avantage: | Transparantie |
10 mm Ultra-dun RGB Full Color LED Transparent Film Screen met aangepaste kastgrootte voor reclame-display
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
| Lichte kleur: | RGB |
Op maat gemaakte High-Definition P3.9 Indoor Transparant LED Scherm 1000*500mm voor Glazen Wand en Installatie Transparant LED Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Hoge helderheid P6.25 Doorzichtig LED-holografisch scherm 5000cd Ultra dun Makkelijk te installeren Lage energie Hoge impact Voor glazen venster reclame
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Helderheid: | 2500 nits |
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
P2.6 1000*500mm Transparent Grille Display Screen 4500cd LED Reclame Video Wall voor winkelruiten
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Indoor Vstar P20 Strips Flexibel zelfklevend Holografisch Onzichtbaar Transparante Led Reefilm Display Screen
| Opslagtemperatuur: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Stroom: | 600 W/m2 |
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
High-definition Flexible Transparent LED Holographic Display Screen Flexibel en gemakkelijk te installeren LED Display Screen
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
Eenvoudige Installatie P3.91 Hoge Helderheid Holografisch Onzichtbaar Transparant LED Scherm 3000cd Buiten LED Reclamescherm
| Levensduur: | 100.000 uur |
|---|---|
| Pixels: | 3,91 mm |
| Modulegewicht: | 3,5 kg/㎡ |

