Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 406 produkty.
Wyświetlacz LED przezroczysty P6 z klejem o wysokiej rozdzielczości, Super cienka przezroczysta folia LED
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| Nazwa: | Szklany przezroczysty wyświetlacz LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Przejrzysty wyświetlacz LED do okien sklepu
| Tworzywo: | PCB+LED |
|---|---|
| Funkcjonować: | Reklama |
| Przewaga: | Przezroczystość |
Ultracienki, kolorowy ekran LED z przezroczystą folią LED o grubości 10 mm i niestandardowym rozmiarze obudowy do wyświetlania reklam
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | Przezroczysty ekran LED |
| Jasny kolor: | RGB |
Niestandardowy wysokiej rozdzielczości ekran P3.9 w pomieszczeniach z przejrzystym ekranem LED 1000 * 500 mm do ścian szklanych i instalacji
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Wysoka jasność P6.25 Przejrzysty ekran holograficzny LED 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Jasność: | 2500 nitów |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P2.6 1000*500mm Przezroczysty Ekran Kratowy 4500cd LED Reklama Ściana Wideo do Witryn Sklepowych
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Wnętrze Vstar P20 Paski elastyczne samoprzylepne Holograficzne niewidzialny przezroczysty LED Reefilm Display Screen
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Moc: | 600 W/M2 |
| Urządzenie modułu: | WE2121RGB-IC |
Elastyczny, przezroczysty ekran LED holograficzny o wysokiej rozdzielczości, elastyczny i łatwy w instalacji ekran LED
| jasność: | 3000 nitów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
Łatwa instalacja P3.91 Holograficzny przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, niewidoczny, 3000cd zewnętrzny ekran reklamowy LED
| Życie: | 100 000 godzin |
|---|---|
| Piksele: | 3,91 mm |
| Waga modułu: | 3,5 kg/㎡ |

