Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 406 Ürünler.
Yüksek Çözünürlüklü P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekran, Süper İnce Şeffaf LED Ekran Filmi
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Mağaza Vitrinleri için Şeffaf LED Ekran – Perakende Reklamcılığı için Akıllı Ekran
| Malzeme: | PCB+LED |
|---|---|
| İşlev: | Reklamcılık |
| avantaj: | Şeffaflık |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |
Özel Yüksek Açıklıklı P3.9 İç Kapalı Şeffaf LED Ekranı Cam Duvar ve Kurulum için 1000 * 500mm Şeffaf LED Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
P2.6 1000*500mm Şeffaf ızgara ekranı 4500cd LED Reklam Video Duvarı
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
İç mekan Vstar P20 Şeritleri Esnek Kendine Yapışkan Görünmez Holografik Şeffaf LED Reefilm Ekranı
| Depolama Sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Güç: | 600W/m2 |
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
Yüksek çözünürlüklü Esnek Şeffaf LED Holografik Ekran Esnek ve Kurulumu Kolay LED Ekran
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
Kolay Kurulum P3.91 Yüksek Parlaklık Holografik Görünmez Şeffaf LED Ekran 3000cd Dışarıda LED Reklam Ekranı
| Ömür boyu: | 100.000 saat |
|---|---|
| Piksel: | 3.91mm |
| Modül Ağırlığı: | 3,5Kg/㎡ |

