Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 Yüksek Şeffaflık Yapışkan Kapalı Esnek Film LED Ekran Tam Renkli Cam Pencere Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Pencere üzerinde kapalı P6 Şeffaf LED Film Ekranı Esnek Şeffaf Video Duvar Yumuşak Film Şeffaf LED Ekran Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P4 Yüksek Şeffaflıkta LED Şeffaf Ekran Alışveriş Merkezi ve Mağaza Cephesi için Hafif ve Kolay Kurulum
| Özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| Ekran Teknolojisi: | NEDEN OLMUŞ |
P4 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P8 Ultra ince 3mm Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı, Kapalı Büyük Ekran için % 90'dan fazla Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P20 Açık Hava Etkinlikleri için Hafif Zeki Şeffaf LED Drone Uçan Ekran Reklam Sahne Gösteri Hava Görüntüsü
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Çizilmeye ve Darbeye Dayanıklı |
| Piksel Aralığı: | 20mm |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Yüksek Parlaklık P3.91 SMD1921 Şeffaf Tam Renkli RGB Mesh Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli Ekran
| Ürün adı: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| LED kaynak: | SMD1921 |

