Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Kültürel Turizm Gece Görünümü LED Mesh Ekran 50mm Yüksek Şeffaf IP67 Dış Mekan Bina Büyük Ekran
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Ürün: | P50 |
IP67 Hava Koşullarına Dayanıklı 62.5mm LED Örgü Ekran Turist Şehir Nightscape Açık Hava Reklam Ekranı için Yüksek Şeffaflık
| Ürün: | P62.5 |
|---|---|
| Metrekare başına ağırlık: | 2.9kg |
| Renk Sıcaklığı: | 2000-3000cd |
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı DC5V P8 Tam Renkli Ekran Penceresi Şeffaf Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P8 |
| Garanti: | 1 yıl |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P31.25 LED Esnek Perde Ağı Ekranı LED Reklamcılık Şeffaf Perde Duvar Ekranı Dış Su geçirmez LED Ağ Ekranı
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Kapalı P3.9 1000*500mm Enerji Tasarruflu 4000-4500cd Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulum Şeffaf LED Ekran Duvarı
| Ağırlık: | 3kg/pcs |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
| Piksel: | 3,9 mm |
P15 Ultra ince tekstil LED Yumuşak ekran Dışarıda kaldırma Sihirli Halı Ekranı Uçan Drone Şeffaf Ekran Dijital Poster
| Ekran Boyutu: | 2*4 m |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500cd |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Yeni Ürün Rastgele Bükme P6.25 İç Mekan Led Holografik Görünmez Şeffaf Led Ekran
| Görüş Açısı: | 160 derece |
|---|---|
| Stil: | Elektrik |
| Garanti: | 1 yıl |
P125 SMD3535 Tam Renkli LED Mesh Ekranı RGB DMX512 Açık Açık Sergi Salonları için Esnek Şeffaf Yuvarlak
| Işın açısı: | 160 derece |
|---|---|
| LED çip: | SMD3535 |
| Renk: | tam renk |

