Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 406 produkty.
Turystyka kulturalna Nocny ekran siatkowy LED 50 mm o wysokiej przezroczystości IP67 Duży ekran budynku zewnętrznego
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20°C do 60°C |
| Produkt: | P50 |
IP67 Odporny na warunki atmosferyczne ekran siatkowy LED o średnicy 62,5 mm, wysoka przezroczystość dla zewnętrznego ekranu reklamowego turystycznego miejskiego krajobrazu
| Produkt: | P62.5 |
|---|---|
| Waga na metr kwadratowy: | 2,9 kg |
| Temperatura barwowa: | 2000-3000cd |
Wnętrze Led Transparent Film Screen DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P8 |
| Gwarancja: | 1 rok |
Przezroczysty ekran foliowy LED P4 o wysokiej rozdzielczości RGB DC5V do wewnętrznych ścian wideo z łatwą instalacją
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P31.25 Led Flexible Curtain Mesh Screen Led Advertising Transparent Curtain Wall Display Outdoor Waterproof LED Net Screen (Pokrywa sieciowa LED)
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Wnętrze P3.9 1000*500mm Oszczędność energii 4000-4500cd Wysoka przejrzystość Łatwe zainstalowanie Przejrzysty ekran LED
| Waga: | 3 kg/kł. |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | RGB |
| Piksele: | 3,9 mm |
P15 Ultracienka Tekstylna Miękka Ekran LED do Zewnętrznych Zastosowań, Podwieszany, Magiczny Dywan, Wyświetlacz, Dron Latający, Przezroczysty Ekran, Cyfrowy Plakat
| Rozmiar ekranu: | 2*4 m |
|---|---|
| Jasność: | 4500 cd |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Nowy produkt Dowolne zginanie P6.25 Wewnętrzny ekran LED Holograficzny Niewidoczny Przezroczysty Ekran LED
| Kąt widzenia: | 160 stopni |
|---|---|
| Styl: | Elektryczny |
| Gwarancja: | 1 rok |
P125 SMD3535 Full Color LED Mesh Screen RGB DMX512 Elastyczny przezroczysty rolkowany ekran do sal wystawienniczych na zewnątrz
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
|---|---|
| Chip LED: | SMD3535 |
| Kolor: | Pełny kolor |

