Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 403 producten.
Van het culturele LEIDENE van de Toerismenacht Uitzicht Netwerkscherm 50mm het Hoge Transparante IP67 Openlucht de Bouw Grote Scherm
| Kastgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Product: | P50 |
IP67 weerbestendige 62,5 mm LED-netwerkscherm Hoge transparantie voor het buitenreclamescherm van Nightscape van de toeristenstad
| Product: | P62.5 |
|---|---|
| Gewicht per vierkante meter: | 2,9 kg |
| Kleurtemperatuur: | 2000-3000cd |
Doorzichtig filmscherm met indoor led DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P8 |
| Garantie: | 1 jaar |
High Definition P4 LED Transparante Filmscherm RGB DC5V voor Binnen Videomuur Met Eenvoudige Installatie
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P31.25 Led Flexibel gordijnmaas scherm Led Reclame Doorzichtig gordijnmuurscherm Buitenwaterdicht LED Net Scherm
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend 4000-4500cd Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Transparante LED-schermwand
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Pixels: | 3,9 mm |
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Nieuw Product Willekeurig Buigen P6.25 Indoor Led Holografisch Onzichtbaar Transparant Led Scherm
| Kijkhoek: | 160 graden |
|---|---|
| Stijl: | Elektrisch |
| Garantie: | 1 jaar |
P125 SMD3535 Full Color LED Mesh Scherm RGB DMX512 Flexibel Transparant Rol-up voor Buiten Tentoonstellingshallen
| Straalhoek: | 160 graden |
|---|---|
| LED -chip: | SMD3535 |
| Kleur: | Volle kleur |

