Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 416 producten.
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Nieuw Product Willekeurig Buigen P6.25 Indoor Led Holografisch Onzichtbaar Transparant Led Scherm
| Kijkhoek: | 160 graden |
|---|---|
| Stijl: | Elektrisch |
| Garantie: | 1 jaar |
P125 SMD3535 Full Color LED Mesh Scherm RGB DMX512 Flexibel Transparant Rol-up voor Buiten Tentoonstellingshallen
| Straalhoek: | 160 graden |
|---|---|
| LED -chip: | SMD3535 |
| Kleur: | Volle kleur |
P3.9 RGB reclameglasvenster 1000*1000 mm Indoor waterdicht doorzichtig rasterbeeldscherm met LED-rooster
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
|---|---|
| Paneelgrootte: | 1000mm x 1000mm |
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
LED Mesh Screen P125 12V SMD3535 RGB Buitenwaterdicht Volkleurig Hoog Transparant
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Xh-H2503P125 |
| Garantie: | 3 jaar |
LED Mesh Screen DC12V Hoge transparantie IP67 Voor cultureel toerisme Nachtbeeld Buiten Groot scherm
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-G3003P125 |
| Garantie: | 2 jaar |
Full Color P5 DC5V Ultra-dun lichtgewicht LED Transparent Film Screen High Brightness voor binnenshuis
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P5 |
| Garantie: | 1 jaar |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd Hoge helderheid 85% transparantie LED-holografisch scherm voor winkelcentrum
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| Led-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 mm |
P3.9 RGB Reclame Glazen Raam 1000*1000mm Buiten Waterdicht Transparant Grid Display LED Grille Scherm
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Werkspanning: | DC5V |
500*500mm Winkel Indoor P3.9 4000-4500cd Grit Gordijn Glassen Vloer Venster Reclame Kristalfilm Kleefstof Doorzichtig Led Grit Scherm
| Productmodel: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
| Functie: | Eenvoudige installatie |

