همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 406 محصولات.
P3.9 پنجره شیشه ای تبلیغاتی RGB 1000*1000mm در فضای داخلی ضد آب صفحه نمایش شبکه شفاف LED Grille Screen
| دمای عمل: | -20 ~+60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه تابلو: | 1000mm x 1000mm |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
صفحه نمایش شبکه LED P125 12V SMD3535 RGB در فضای باز ضد آب کامل رنگ شفافیت بالا
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-H2503P125 |
| گارانتی: | 3 سال |
صفحه نمایش شبکه LED DC12V شفافیت بالا IP67 برای گردشگری فرهنگی صحنه شبانه در فضای باز صفحه نمایش بزرگ
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-G3003P125 |
| گارانتی: | 2 سال |
رنگ کامل P5 DC5V Ultra-Thin Lightweight LED شفاف فیلم صفحه نمایش روشنایی بالا برای داخلی
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P5 |
| گارانتی: | 1 سال |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd روشنایی بالا 85٪ شفافیت صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای پنجره های شیشه ای مراکز خرید
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
P3.9 پنجره شیشه ای تبلیغاتی RGB 1000*1000mm در فضای باز ضد آب صفحه نمایش شبکه شفاف LED Grille Screen
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| سطح حفاظت: | IP67 |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با چسبندگی، 500*500 میلیمتر، P3.9، 4000-4500cd، مناسب برای تبلیغات در فروشگاهها، پنجرهها، کف و شیشهها
| مدل محصول: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| نشان: | نصب آسان |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| نام: | صفحه نمایش پنجره با روشنایی بالا |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف فوق نازک P6.25 5000cd با نصب آسان و مصرف کم انرژی برای پنجرههای شیشهای
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 6.25 میلی متر |
P20 فیلم شفاف LED پنجره ای نمایشگر شیشه ای داخلی پانل های شفاف نمایشگر LED
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| نشان: | نصب آسان |

