Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 426 προϊόντα.
P15 Εξαιρετικά λεπτή υφασμάτινη οθόνη LED Soft Screen για εξωτερικούς χώρους, ανάρτησης, Μαγικό Χαλί, Οθόνη, Drone που πετάει, Διαφανής οθόνη, Ψηφιακή αφίσα
| Μέγεθος οθόνης: | 2*4μ |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500cd |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Νέο Προϊόν Αυθαίρετη Κάμψη P6.25 Εσωτερική Οθόνη Led Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη Led
| Γωνία θέασης: | 160 μοίρες |
|---|---|
| Στυλ: | Ηλεκτρικός |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
P125 SMD3535 Πλήρης χρώσης οθόνη LED με δίχτυ RGB DMX512 Ευέλικτη διαφανής κυλίνδρια για υπαίθριες εκθεσιακές αίθουσες
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
|---|---|
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Π3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εσωτερική αδιάβροχη διαφανής οθόνη πλέγματος LED
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 1000mm X 1000mm |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Εικονική οθόνη LED P125 12V SMD3535 RGB εξωτερική αδιάβροχη με πλήρες χρώμα υψηλή διαφάνεια
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | ΧΧ-Χ2503Π125 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
Εικονική οθόνη υψηλής διαφάνειας DC12V IP67 για πολιτιστικό τουρισμό νυχτερινή σκηνή εξωτερική μεγάλη οθόνη
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-G3003P125 |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Πλήρη χρώμα P5 DC5V Υπεραντελής ελαφρύ LED διαφανής οθόνη ταινίας υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P5 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd υψηλή φωτεινότητα 85% διαφάνεια LED ολογραφική οθόνη για καταστήματα
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| Led chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 χλστ |
P3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφανές πλέγμα οθόνης LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |

