Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 406 προϊόντα.
P2.6 Εσωτερική Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος Οθόνη Πλέγματος LED σε Γυάλινο Παράθυρο Διαφανής Οθόνη Διαφήμισης Πλέγματος
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED 125mm Dc12v IP67 Μοδική για γυάλινη κουρτίνα
| Pixel Pitch: | 125 mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
Οθόνη LED Ολογραφική Εύκαμπτη P3.91 με Pixel Pitch 3.91mm, Προστασία IP45 και 85% Διαφάνεια για Διαφήμιση
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | 500*1000mm |
| Εικονοστοιχείο: | 3,9 χιλιοστά |
Πίνακας P15 έξυπνος έλεγχος IP68 LED οθόνη Drone προγραμματιζόμενη ευέλικτη διαφανής οθόνη για συναυλίες επίδειξη σημαίας λογότυπο γάμους και γενέθλια
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| τύπος οθόνης: | LED |
2500cd φωτεινότητα 70% διαφάνεια 1000*1000mm Εσωτερική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen για αεροπορικές διαφημίσεις Εκδηλώσεις Σκηνική επίδειξη εξωτερικού Sky Media Display Προγραμματιζόμενο έλεγχο WiFi Εύκολη εγκατάσταση
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση κτιρίου |
| Τύπος μπαταρίας: | Επαναφορτιζόμενο ιόν λιθίου |
Υψηλή φωτεινότητα P3.9 εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος 5V 3D οθόνη διαφήμισης τοίχου
| Ονομασία: | Εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| RGB: | 1R1G1B |
P10 Εξαιρετικά Λεπτό Ευέλικτο Διαφανές LED Φιλμ Τιμή Εξωτερικού Χώρου Αυτοκόλλητο Γυάλινο Παράθυρο LED Φιλμ Οθόνη Διαφανές Εργοστάσιο
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
P15.6 Προσαρμοσμένη Μεγάλη LED Ολογραφική Ελέγχουσα Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |

