Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 416 προϊόντα.
Εσωτερικός χώρος 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Διαφανής οθόνη οθόνης Φιλμ & Πάνελ LED Κατηγορία LED οθόνη
| Χρήση: | Εσωτερική οθόνη διαφημίσεων |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
LED Διχτυωτή Οθόνη 100mm Υψηλής Διαφάνειας IP67 για Νυχτερινή Σκηνή Πολιτιστικού Τουρισμού Εξωτερική Μεγάλη οθόνη
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερική, εξωτερική, εσωτερική/εξωτερική |
| Υλικό ντουλαπιού: | pc |
Πολιτιστικός Τουρισμός Νυχτερινή προβολή LED Διχτυωτή Οθόνη 50mm Υψηλή Διαφανής IP67 Εξωτερικό Κτίριο Μεγάλη οθόνη
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Προϊόν: | Ρ50 |
IP67 Αδιάβροχη οθόνη LED 62,5 mm με πλέγμα υψηλής διαφάνειας για οθόνη υπαίθριας διαφήμισης νυχτερινής τουριστικής πόλης
| Προϊόν: | P62.5 |
|---|---|
| Τετράμετρο βάρους: | 2,9 κιλά |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-3000CD |
Εσωτερική οθόνη LED διαφανούς φιλμ DC5V P8 Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Οθόνη προβολής διαφανούς φιλμ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P8 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Οθόνη Διαφανούς Φιλμ LED P4 Υψηλής Ευκρίνειας RGB DC5V για Εσωτερικό Τοίχο Βίντεο με Εύκολη Εγκατάσταση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Πλαστική διαφανής οθόνη με φώτο LED P5 Ευέλικτη διαφάνεια Κρυστάλλινη ευέλικτα παράθυρα αυτοκόλλητο για εμπορικά κέντρα γυαλί
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Π31.25 Ελαστική οθόνη σκηνής με μαντήλα LED Διαφανής οθόνη τοίχου σκηνής LED εξωτερική αδιάβροχη οθόνη
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Εσωτερική P3.9 1000*500mm Εξοικονόμηση Ενέργειας 4000-4500cd Υψηλής Διαφάνειας Εύκολη Εγκατάσταση Διαφανής Οθόνη LED
| Βάρος: | 3 kg/τμήμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Εικονοστοιχεία: | 3,9 χιλιοστά |
P6 240*960 Υψηλής διαφάνειας εσωτερική οθόνη LED διαφανής ταινίας οθόνης γυαλί παράθυρο για οθόνη παραθύρου λιανικής πώλησης
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |

