Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 416 προϊόντα.
P2.5 Ολογραφική Αόρατη Οθόνη Λεπτή και Ελαφριά 3D Οθόνη LED που Πετάει Ολογραφική Διαφανής Οθόνη
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| τεχνολογία: | Τεχνολογία εικονικής απεικόνισης |
83mm Υψηλής διαφάνειας LED Διχτυωτή Οθόνη IP67 Αδιάβροχη Σκηνή Συναυλιών Τυπική Υπαίθρια Μεγάλη Οθόνη με Νυχτερινή θέα
| Συσκευές LED: | XH-CXG2001P-P83(RGB) |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED εξωτερική οθόνη φωτισμού LED IP67 12V
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Εξωτερική, εσωτερική |
RGB Έγχρωμη Οθόνη P2.6 Εσωτερικού Χώρου DC5V Grille LED, IP67 Διαφανής Οθόνη LED Curtain
| Όνομα προϊόντος: | Εικονική οθόνη οθόνης |
|---|---|
| Εικονοστοιχείο: | 2,6 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Πλήρως χρωμάτων |
Υψηλής ευκρίνειας P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Grid Screen Full Color Window Διαφανής διαφημιστική διαφανής LED Grid οθόνη
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Ευέλικτη σημαία P25 Banner Εξωτερικού χώρου Εξαιρετικά διαφανής διαφήμιση Drone Show LED Μαγικό χαλί Mesh Οθόνη LED Flying LED
| Λάμψη: | Ρυθμιζόμενο, έως 5000 nits |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| Τροφοδοτικό: | επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λίθιου |
Εύκολη Εγκατάσταση P3.91 Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη LED 3000cd Εξωτερική Οθόνη Διαφήμισης LED
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος μονάδας: | 3,5 kg/㎡ |
| Pixels: | 3,91 χλστ |
Πλήρες έγχρωμες διαφανείς σίτες SMD2020 P2.6 Εκθεσιακός χώρος Γυάλινη Οθόνη Led Παράθυρο Εξωτερικού Κτιρίου
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P2.6 |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED: | SMD2020 |
Διαφανείς οθόνες πλέγματος P3.9 Έκθεσης αίθουσα γυαλί εξωτερικό κτίριο παράθυρο LED οθόνη εμφάνισης
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.9 |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED: | SMD1921 |
P3.91 Προσαρμοσμένη RGB πλήρης χρώσης LED διαφανής οθόνη οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |

