Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
P3.9 Υψηλή φωτεινότητα 5000cd Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED IP67 240W για εσωτερική διαφήμιση
| Είδος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Χάντρες λαμπτήρων οδηγήσεων: | 1921 SMD |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 32768 σημεία/μ2 |
Διαφανής οθόνη ταινίας LED 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Εύκολη εγκατάσταση διαφήμιση
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Δείκτης διαφανούς ταινίας LED υψηλής διαφάνειας 5v για διαφημιστικά παράθυρα λιανικής πώλησης
| Όνομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Pixel Pitch: | P6 |
Εσωτερική Διαφανής Γυάλινη Οθόνη LED, Οθόνη Γυαλιού LED Πλήρους Χρώματος
| Ονομασία: | Εσωτερική διαφανής οθόνη LED από γυαλί |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
Κρεμαστή Εγκατάσταση P6 Διαφανής Οθόνη LED 240mm×1000mm Με Μονάδα
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 240mm x 1000mm |
| Υλικό: | PET +RGB +PU |
Οθόνη LED Mesh 1m*1m 70% Διαφάνεια P50 Pixel Pitch LED Screen ODM OEM
| keyword: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Προδιαγραφές ανά στήλη: | L300*W300*H150 mm |
| Διαφάνεια: | 70% |
Διαφανής οθόνη LED εξωτερικού χώρου με άκαμπτο πλαίσιο IP67, προσαρμοσμένη
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | οθόνη των υπαίθριων διαφανών οδηγήσεων |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Ονομα: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |

