Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 426 προϊόντα.
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Ονομα: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Εσωτερική κουρτίνα Super Slim LED 3D Glass Film, Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | LED 3D γυάλινη ταινία |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Οθόνη LED γυαλιού παραθύρου υψηλής φωτεινότητας εξωτερικού χώρου Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED κουρτίνας
| Ονομασία: | Οθόνη LED Γυαλιού Παραθύρου |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
3D Ultra-Clear διαφανής οθόνη LED οθόνης 5mm έξυπνο έλεγχο τέλεια για εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση οθόνη
| Σύστημα λογισμικού: | Νοέβα |
|---|---|
| Κάθετο εικονοκύτταρο: | 5mm |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥8000Hz |
Εσωτερική τοποθέτηση από γυαλί LED 8mm Διαφανής μεμβράνη οθόνης Ζωντανή απεικόνιση Ελαφρύ μαλακό πάνελ με πλήρη εγγύηση μετά την πώληση ενός έτους
| Τάση λειτουργίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
P8 εσωτερική RGB πλήρες χρώμα DC5V ευέλικτη διαφανής οθόνη ταινίας LED εσωτερική διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής οθόνη LED |
Ελαφρύ, μαλακό 8 χιλιοστά, με διαφανές φιλμ LED από γυαλί LED, Ζωντανό Visual Προώθηση διαφημίσεων έναρξης εκδηλώσεων για το Παγκόσμιο Κύπελλο
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*1000mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20~65°C |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED εξωτερικού χώρου αδιάβροχη IP67 P50 Εύκαμπτη κουρτίνα LED για κτίρια
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |

