Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 404 produkty.
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
P6 Przezroczysta Folia LED z Klejem, Super Cienki Ekran LED
| Nazwa: | Kleja przezroczyste filmy LED |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Zasłona wewnętrzna Super Slim LED 3D Film szklany, Przejrzysty elastyczny ekran LED
| Nazwa: | LED 3D Glass Film |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Wysoka jasność Ekran LED ze szkła Ekran zewnętrzny Przejrzysty Elastyczny Ekran zasłony LED
| Nazwa: | Ekran LED z szklanką okien |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Idealny do ekranu reklamowego na zewnątrz i w pomieszczeniach
| System oprogramowania: | Nova |
|---|---|
| Pionowy piksel: | 5 mm |
| Odświeżanie: | ≥8000 Hz |
Wnętrze szkło wewnętrzne zamontowane 8mm LED przezroczysty ekran filmowy żywe obrazy lekkie płytki miękkie z pełną roczną gwarancją po sprzedaży
| Napięcie robocze: | AC 110V-240V |
|---|---|
| Stopień IP: | IP65 |
| Kolor chipa tuby: | RGB |
P8 Wewnętrzny RGB Pełnokolorowy DC5V Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Filmowy Wewnętrzny Przezroczysty Ekran LED
| Napięcie robocze: | DC5V |
|---|---|
| Model produktu: | XH-JHP-P8 |
| Seritalpepe: | Przezroczysty wyświetlacz LED |
Lekka, miękka, przezroczysta folia LED o grubości 8 mm, z przezroczystego szkła, żywy obraz do promocji reklam otwierających wydarzenia Pucharu Świata
| Typ wyświetlacza: | Przezroczysty ekran LED |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 240*1000 mm |
| Temperatura pracy: | -20~65°C |
Przejrzysty ekran z siatką LED zewnętrzny wodoodporny IP67 P50 elastyczna zasłona LED do budynków
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED, Szklane Okno, Reklama Wewnętrzna, Przezroczysta Folia LED
| Chip LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 ° |
| Kolor: | Pełny kolor |

