Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 406 Ürünler.
P3.9 Yüksek Parlaklık 5000cd Su geçirmez IP67 240W LED ızgara ekranı iç mekan reklamcılığı için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| LED lamba yuvası: | 1921SMD |
| Piksel Yoğunluğu: | 32768 nokta/m² |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Perakende Pencereleri ve Mağaza Reklamları için Yüksek Şeffaflıklı LED Şeffaf Film Ekranı 5v
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel Aralığı: | P6 |
Kapalı Şeffaf Cam LED Ekran, Tam Renkli LED Cam Ekran
| İsim: | İçerideki Şeffaf Cam LED Ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
Asılı P6 Şeffaf LED Ekranı 240mm × 1000mm Modülle
| Renk sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kabine boyutu: | 240mm x 1000mm |
| Malzeme: | PET +RGB +PU |
1m*1m LED Mesh Ekranı %70 Şeffaflık Oranı P50 Piksel Aralığı LED Ekran ODM OEM
| Anahtar kelime: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Sütun başına özellikler: | L300*W300*H150 mm |
| Şeffaflık: | % 70 |
Sert Çerçeve Dış Açık Şeffaf LED Ekranı IP67 Şeffaf Ekran Ekranı Özel
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| İsim: | Dış Açık LED Ekranı |
| IP derecesi: | IP67 |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |

