Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 406 producten.
P3.9 Hoge Helderheid 5000cd Waterdicht IP67 240W LED Grille Scherm voor Binnenreclame
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| LEIDENE lampparels: | 1921SMD |
| Pixeldichtheid: | 32768 punten/m2 |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |
Doorzichtig glazen LED-scherm, volkleurig LED-glas.
| Naam: | Doorzichtig glazen LED-scherm voor binnenshuis |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
Hangende installatie P6 Transparant LED-scherm 240mm×1000mm met module
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| kastgrootte: | 240 mm x 1000 mm |
| Materiaal: | PET +RGB +PU |
1m*1m LED gaasscherm met 70% transparantie P50 pixel pitch LED scherm ODM OEM
| keyword: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Specificaties per kolom: | L300*W300*H150 mm |
| Transparantie: | 70% |
Rigid Frame Outdoor Transparent LED Screen IP67 Transparent Screen Display Op maat gemaakt
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Naam: | het openlucht transparante LEIDENE scherm |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |

