Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 416 producten.
P2.5 Holografisch onzichtbaar scherm Slim en lichtgewicht 3D vliegend LED-scherm Holografisch transparant scherm
| MAAT: | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| technologie: | Virtuele beeldtechnologie |
83 mm van het hoge transparante LED-netwerkscherm IP67 waterdicht concertpodium standaard buiten groot nachtzichtscherm
| LED-apparaten: | XH-CXG2001P-P83(RGB) |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Functie: | eenvoudige installatie |
Transparant LED gaasscherm Buiten LED puntlicht display IP67 12V
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Gebruik: | Buiten, binnen |
RGB Full Color P2.6 Indoor DC5V Grille LED-scherm IP67 Transparent LED-gordijnscherm
| Productnaam: | LED Rooster Scherm |
|---|---|
| Pixelveld: | 2,6 mm |
| Kleur: | Fullor |
High Definition P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Led Grid Screen Full Color Window Transparent Advertising Translucent Led Grid Screen Display
| Schermtype: | Roosterscherm |
|---|---|
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
| Werkspanning: | DC5V |
Flexible P25 Flag Banner Outdoor Ultra Transparent Drone Show Reclame LED Magic Carpet MeshVliegend LED Display Screen
| Helderheid: | Instelbaar, tot 5000 nits |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
| Voeding: | navulbare lithiumbatterijen |
Eenvoudige Installatie P3.91 Hoge Helderheid Holografisch Onzichtbaar Transparant LED Scherm 3000cd Buiten LED Reclamescherm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Modulegewicht: | 3,5 kg/㎡ |
| Pixels: | 3,91 mm |
Full Color SMD2020 Transparent Grille Screen P2.6 Exhibition Hall Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P2.6 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD2020 |
Transparante roosterschermen P3.9 Uitstallingshal Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.9 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD1921 |
P3.91 Aangepaste RGB Full Color LED Transparante Mesh Module Display Holografisch Indoor Led Mesh Scherm
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |

