Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 420 producten.
7,82 mm HD holografische vliegende LED-scherm WiFi-bediening voor merkreclame en lichtshow
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Helderheid: | 16384 cd/m² |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
20 mm holografisch vliegend LED-scherm met WiFi-bediening voor lichtshow en merkpromotie
| Helderheid: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Paneeltransparantie: | >85% |
P7.82 LED Display Flexibel paneel 4000CD Hoge helderheid Doorzichtige glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 240w/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
Flexibel P4 DC5V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P4 |
| Garantie: | 1 jaar |
P3.91 Buitendoorzichtig LED-scherm Ultradun onzichtbaar hologram Reclame-scherm Hoog helderheid 3000nits Gemakkelijk te monteren Glasmedia Wandscherm
| ContrastRatio: | 4000:1 |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 CD/m2 |
| Gebruik: | Binnen |
Transparent holografisch 3D P3.91 Digitaal en signage Flexibel maatwerk winkelcentrum Glas reclame display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
SMD1010 6.25mm 16bit,De lichtemitterende chip maakt gebruik van een lichtbron op microniveau en gebruikt een vier-in-één verpakkingsmethode.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 1500 mm * 250 mm |
IP67 5000cd Helderheid LED-roosterpaneel met hoge transparantie voor buitenreklame-schermen
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 5000cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
Buiten P3.9 Doorzichtig LED-scherm Videowandpaneel voor digitale signage met hoge definitie
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
P50 IP68 waterdichte LED-gaasgordijndisplay met toegang aan de voorkant en SMD3535 RGB-LED voor gebruik buitenshuis
| Pixelhoogte: | P50 |
|---|---|
| Led-bron: | SMD3535 RGB |
| Helderheid: | 2500Cd/m ² |

