Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 425 Ürünler.
P10 İç Mekan Şeffaf LED Ekran 4000cd Parlaklık ve %93 Netlik, Mağaza Dekorasyonu İçin İdeal
| Parlaklık: | 4000CD/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED Tipi: | SMD2121 |
Esnek PC reçine Şeffaf Film Ekranı P4 İç mekan LED Ekran 1 yıllık garanti ile Modern Alışveriş Merkezi Çözümü
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |
P10 DC5V Kapalı alışveriş merkezi için ince görünmez şeffaf LED ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P10 |
| Garanti: | 1 yıl |
Marka Reklamcılığı ve Işık Gösterisi için 7.82mm HD Holografik Uçan LED Ekran WiFi Kontrolü
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
|---|---|
| Parlaklık: | 16384 cd/m² |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Işık Gösterisi ve Marka Tanıtımı için WiFi Kontrollü 20mm Holografik Uçan LED Ekran
| Parlaklık: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Panel şeffaflığı: | >%85 |
P7.82 LED Ekran Esnek Panel 4000CD Yüksek Parlaklık Şeffaf Cam Perde Duvar
| Ortalama güç: | 240w/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 7,82 mm |
Yumuşak P4 DC5V cam reklam için IP67 su geçirmez holografik ekran ile LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |
Ticari alışveriş merkezleri için% 90 şeffaflığı ve IP67 koruması olan P8 İç Kapalı Eğilebilir Şeffaf LED Film Paneli
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P3.91 Dış Açık Şeffaf LED Ekran Ultra İnce Görünmez Hologram Reklam Ekranı Yüksek Parlaklık 3000nits Kolay Montaj Cam Medya Duvar Ekranı
| KontrastRatio: | 4000:1 |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500 CD/m2 |
| Kullanım: | Kapalı |
Şeffaf Holografik 3D P3.91 Dijital ve İşaret Esnek Özel Boyut Alışveriş Merkezi Cam Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

