Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Drone ile özelleştirilmiş Şeffaf Uçan P25 LED Ekranı 5V Dış Reklam için Şarj edilebilir Sahne Performansı Göster
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
Esnek Ultra Şeffaf Film P10 Led Ekran İç Mekan Tam Renkli Yüksek Şeffaflık Cam Video Ekranı
| Anahtar kelime: | Ultra şeffaf film |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
P8 Boyutu Modern Reklam Kapalı alışveriş merkezleri için Esnek Şeffaf Film LED Ekran
| Güç tüketimi: | Ortalama 200W/m2 |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Dijital tabela totem |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 2500cd Mağaza Vitrini İçin Kolay Soyulup Yapıştırılabilen Dijital Reklam Ekranı İç Mekan LED Film Ekran
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| İsim: | Pixel Mesh LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P25 Şeffaf Uçan LED Ekran Drone ile Film Ekranı Şarj Edilebilir Uçan Dijital Projeksiyon Yüksek Etkili Etkinlik Gösterisi
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P10 DC5V İç Mekan Şeffaf Video Duvarı LED Paneli RGB Tam Renkli Cam Ekran
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
500*500mm P3.9 2000cd Parlaklık Yüksek Şeffaflık LED Izgara Panel İç Mekan Reklam Ekranı İçin
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 1800-2000CD |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
P2.5 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Hologram Holografik Ekran 3D Hologram Esnek Büyük Boyutlu Panel
| Şeffaflık: | %95 |
|---|---|
| proje: | Ön arka |
| Arayüz: | 3m/5m/7m |
P3.91 Pixel Pitch Yüksek Şeffaflık İç Reklam Video Duvarı için Holografik LED Ekran
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Görüntüleme Kalınlığı: | 3 mm |

