Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 425 Ürünler.
Yüksek Kalite Şeffaf Holografik LED Ekran Yumuşak Esnek Ultra Işıklı LED Ekran Perakende Mağazası Cam Duvar Sergisi Düğün Sahnesi
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
% 70 Şeffaflık LED Mesh Ekran Yüksek Parlaklık Dış LED Mesh
| İsim: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Şeffaflık oranı: | % 70 |
| Işık Şeffaf: | ≥75 % |
DC5V Şeffaf LED Ekran Özelleştirilmiş Yüksek Parlaklık Izgara LED Ekran
| İsim: | Şeffaf LED Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Göz Alıcı Duvara Monte Reklam Ekranı IP40 Izgara LED Video Duvar Ekranı
| İsim: | Duvara monte reklam ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Tam Renkli Esnek Şeffaf LED Film P8 240mm×1000mm Ticari Reklam Ekranı İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Kullanım: | İç mekan küçük |
UltraThin 2.5mm Holografik LED Ekran Şeffaflığı Esnek Açık Görüntüleyici Alışveriş Merkezleri Ve Mağaza Pencereleri İçin Kolay Kurulum
| Öğe: | Drone Uçan LED Ekran |
|---|---|
| Işın Açısı: | 160 derece |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Film rengi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
| yenileme hızı: | SKD61 |
Yumuşak 6.25mm Holografik LED Ekranı Açık Görüşle 1 Yıllık Garanti Kurulumu Kolay Alışveriş Merkezi Ticari Reklam ve Mağaza Pencereleri için Yüksek Şeffaflık
| Piksel Aralığı: | 6.25mm |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 160 ° |
| Koruma seviyesi: | IP65 |
P2.6 Aslan Önderliğinde Yüksek Şeffaflıkta Yaratıcı DC5V RGB Yüksek Parlaklıkta Nova İşletim Açık Hava Şeffaf Izgara Reklam LED Ekranı
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Işın açısı: | 160 ° |
Esnek 10mm Holografik LED Ekran Şeffaf Açık Ekran Bir Yıllık Garantiyle Alışveriş Merkezi Mağaza Pencere Ürün Reklamı
| Ömür: | 30000 saat |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
| Boyutlar: | 1200mm*250mm |

