All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 404 Products.
LED Holographic Projection Screen For Interactive Advertising Trade Shows Transparent 3D Holographic Invisible Screen
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
Indoor P3.9 1000*500mm Full Color Grille Mesh Screen 4000-4500cd Transparent Led Screen Led Wall Display Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
Transparent Holographic 3D LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Transparent LED Screen Adhesive Indoor Application LED Display TV for Advertising
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
12V Outdoor LED Point Light Display Permanent Shopping Building Advertising LED Screen Mesh
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Screen Size: | Customizable |
Custom P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
2.5mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Shopping Malls
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P2.5 |
| Color: | RGB |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
Outdoor Indoor Decoration Thin Film LED Display , P10 Transparent Film LED Display
| Name: | Thin Film LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |

