All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 404 Products.
P3.9 High Transparency LED Grille Panel 600-800cd Brightness for Indoor Advertising Screen
| Name: | Indoor Advertising LED Display Screen |
|---|---|
| Size: | 1000*1000mm |
| Grey: | 16Bit |
High Brightness P125 DC12V Curtain Shop Window Glass Tv Led Panels Mesh Display Transparent Led Screen
| Product Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Weight: | 1.8kg |
| Power: | 48W |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Power: | 288W |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Colors: | RGB |
P2.5 Holographic LED Screen Delivering Transparent and Floating 3D Images for Retail Advertising Exhibitions and Corporate Events
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P2.6 High Definition LED Display Colorful Building Advertising Grille LED Screen
| Rgb: | 1R1G1B |
|---|---|
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
| Life: | 50000hours |
Ip67 Waterproof Outdoor Flexible Scrolling LED Mesh Display Transparent Grid Screen Mesh P125 For Advertisement
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-HXH3003P12(RGB)-P125 |
Outdoor IP67 Flexible Scrolling LED Mesh Display Transparent Grid Screen P125 for Media Facade Advertisement
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG3003P12(RGB)-P125 |
Flexible P2.5 12V Adhesive LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 1200X250mm |
| Pixel Density: | 160000dots/㎡ |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display with IP45 Protection and 12V Power Supply for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P15 High Brightness 3D Drone Screen IP68 Outdoor Waterproof DC12V Led Mesh Flying Screen for Festivals Event Shows Brand Promotion Advertising
| Type: | Protective Screen |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Reusability: | Reusable And Washable |

