Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
P3.9 LED-grillpaneel met hoge transparantie 600-800 cd Helderheid voor reclame-schermen binnen
| naam: | Het binnen Reclame LEIDENE Vertoningsscherm |
|---|---|
| Maat: | 1000*1000 mm |
| Grijs: | 16 bit |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |
P50 Lichtgewicht Drone Flying Led Screen LED Floating Display voor buiten City Light Show Evenementen Product Launch Stage Performance Publieke reclame
| Stroom: | 288W |
|---|---|
| Schermmateriaal: | Film |
| Kleuren: | RGB |
P2.5 Holografisch LED-scherm dat transparante en zwevende 3D-beelden levert voor retailreclametentoonstellingen en bedrijfsevenementen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P2.6 High Definition LED Display Kleurrijk Gebouw Advertentie Grille LED Scherm
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Vernieuw tarief: | ≥1920Hz |
| Leven: | 50000 uur |
IP67 Waterdicht Buiten Flexibel Scrollend LED Mesh Display Transparent Grid Screen Mesh P125 Voor reclame
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Outdoor IP67 Flexibel Scrollend LED Mesh Display Transparant Grid Scherm P125 voor Media Gevel Reclame
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
Flexibel P2.5 12V Zelfklevend LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 1200X250mm |
| Pixeldichtheid: | 160000dots/㎡ |
P3.91 Flexibel LED-filmdisplay met IP45-bescherming en 12V-stroomvoorziening voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P15 Hoge helderheid 3D Drone Screen IP68 Buitenwaterdicht DC12V Led Mesh Vliegscherm voor festivals Evenementshows Brandpromotie Reclame
| Type: | Beschermend scherm |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Herbruikbaarheid: | Herbruikbaar en wasbaar |

