Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 420 προϊόντα.
Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας για διαφήμιση
| Ονομασία: | Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων: | Smd1921 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
1500CD Διαφανής γυάλινη οθόνη LED πλήρους χρώματος ICE οθόνη LED για ηλεκτρονική διαφήμιση
| Εικονοστοιχεία: | 3,9 χλστ |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
| Σύστημα ελέγχου: | Νόβα |
Φαρμακευτική τιμή P5 Αυτοκόλλητη διαφημιστική οθόνη Υπερτελής διαφανής οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Συσκευές LED: | We2121rgb-ic |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Ενότητα Pitch: | 2.5x2.5mm |
|---|---|
| Συντήρηση: | Εύκολο στο καθάρισμα |
| Τύπος οθόνης: | Led |
RGBW P6 DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης LED για εμπορικό κέντρο
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Υψηλής διαφάνειας οθόνη LED ολογραφίας 3,91mm με απαλή ανεμπόδιστη θέα για εμπορική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Ποσοστό διαφάνειας: | 85% |
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
7500cd/sqm φωτεινότητα Δρόνο LED οθόνη IP65 Αδιάβροχη 100000-ωρη διάρκεια ζωής Για φεστιβάλ σταδίων
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, Προσαρμοσμένο, 5m x 3m, |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Υπαίθρια, εσωτερική, ημι-εξωτερική |
P25 Φορητό Drone Flying Led Screen IP68 Ελαφριά Διαφανής LED οθόνη εξωτερική για το Weeding Σόου Στίδιο συναυλιών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Διαφανούς Φιλμ IP67 Αδιάβροχη Εύκαμπτη Υψηλής
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Π8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Διαφανής οθόνη LED για εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |

