Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 425 προϊόντα.
60% Διαφάνεια Εξαιρετικά Διαυγής Εσωτερική Οθόνη LED Panel 800cd Οθόνη Πλέγματος με Εύκολη Εγκατάσταση για Εντυπωσιακές Διαφημίσεις
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 10% ~ 90% |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Εσωτερική οθόνη LED διαφανούς φιλμ P4-8 DC5V Υψηλής φωτεινότητας για καταστήματα λιανικής
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Μέγεθος μονάδας: | 240mm*1000mm |
Π4 Πλατεία εσωτερικού γυαλιού Διαφανής οθόνη ταινίας LED Διαφανείς πάνελ LED Strip Mesh Display Screen
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED P3.9 με Αδιαβροχοποίηση IP67, Φωτεινότητα 4000-4500cd και Διάρκεια Ζωής 30000h για Εμφάνιση σε Σκηνή και Γυάλινο Παράθυρο
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Λάμψη: | 1800-2000CD/m² |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Διάσταση οθόνης: | 500*500mm |
Εξωτερική ευέλικτη RGB πλήρης χρώματος διαφανής οθόνη πινέλας LED με πίκσελ σε πλήρες χρώμα P41.5 ελαφριά οθόνη οθόνης βίντεο
| Διάμετρος: | 20mm |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Εγγύηση: | 2 ετών |
Εξωτερική P143 SMD3535 Πλήρης χρωματική πλέξη διαφανής οθόνης τοίχου LED για λιανικό εμπόριο
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-H3003P143 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
Πλέγμα μάσκας Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διάφανη RGB P2.6 Μεγάλη Εσωτερική Οθόνη LED Γυαλιού
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 ώρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 5000 χιλιάρικα. |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |

