Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 406 προϊόντα.
P25 LED Drone Οθόνη Πτήσης Διαφανής Επαναφορτιζόμενη Οθόνη Φιλμ για Συναυλίες & Φεστιβάλ Υψηλής Επίδρασης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
P7.82 Ολογραφική διαφανής οθόνη οπίσθιας προβολής υψηλής διαφάνειας για διαφημιστικά γυάλινα παράθυρα
| Κατανάλωση ρεύματος: | Μέγιστο 400W/τ.μ. |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110-240V |
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
Υψηλής διαφάνειας RGB διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED για εμπορικά κέντρα
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 10% ~ 90% |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Π20 Διαφανής ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη γυαλιού κολλήματος έξυπνη οθόνη LED εσωτερική οθόνη
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Χρώμα: | RGB |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
Εσωτερική Οθόνη Ολογραφικού Τύπου LED P10 RGB Full Color Διαφανής για Διαφήμιση και Μεγάλες Εκθέσεις
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110-240V |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
Η καλύτερη ολόγραμμα της Κίνας P3.91 Ολόγραφική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας για την εκπαίδευση λιανικής
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted ή??????????? |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 10000 ώρες |
| Κατανάλωση ρεύματος: | 300W |
P25 DC12V Υψηλής διαφάνειας εικονική οθόνη οθόνης LED για εκδήλωση drones
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P25 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
Υψηλή Διαφάνεια 600-800cd RGB Οθόνη Διαφήμισης Αλουμινίου Εσωτερικού Χώρου LED Grille Display για Εμπορικά Κέντρα και Επωνυμίες Καταστημάτων
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 10% ~ 90% |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Ultra Clear 60% Διαφάνεια εσωτερική οθόνη LED 1800-2000cd Εικονική οθόνη με εύκολη εγκατάσταση για συναρπαστικές διαφημίσεις
| Διάρκεια ζωής: | 50000HS |
|---|---|
| Λάμψη: | 1800-2000CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |

