Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Yüksek etki konser ve festival gösterileri için P25 LED Drone Flying Screen Şeffaf Şarj edilebilir Film Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P7.82 Reklam için Holografik Şeffaf Yüksek Şeffaflık Arka Projeksiyon Ekran Filmi Cam Pencere Farklı Boyutlar
| Güç Tüketimi: | Max 400W/Sqm |
|---|---|
| Gerilim: | 110-240V |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
Alışveriş Merkezleri Marka Mağazaları için Yüksek Şeffaflıkta RGB Reklam Ekranı İç Mekan LED Izgara Ekranı
| Ömür: | 50000 saat |
|---|---|
| Çalışma nemi: | 10% ~ 90% |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
P20 Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapıştırıcı Akıllı LED Ekran İç ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| Renk: | RGB |
Kapalı P10 RGB Tam Renkli LED Holografik Ekran Şeffaf Reklamcılık Büyük Ölçekli Sergiler
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
|---|---|
| Gerilim: | 110-240V |
| Arayüz: | 3m/5m/7m |
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Kurulum türü: | Duvara monte veya ayaklı |
|---|---|
| Ömür boyu: | 10000 saat |
| Güç tüketimi: | 300W |
P25 DC12V Drone Gösterisi için Yüksek Şeffaf Uçan LED Mesh LED Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P25 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Yüksek Şeffaflık 600-800cd RGB Alüminyum Reklam Ekranı İç mekan LED ızgara ekranı Alışveriş Merkezleri Marka Mağazaları
| Ömür: | 50000 saat |
|---|---|
| Çalışma nemi: | 10% ~ 90% |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
Ultra Açık % 60 Şeffaflık İçerideki LED Ekran Paneli
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 1800-2000CD |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |

