All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 406 Products.
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display for High-Impact Concert & Festival Shows
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P7.82 Holographic Transparent High Transparency Rear Projection Screen Film for Advertising Glass Window Shows Different Sizes
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Power Consumption: | Max 400W/sqm |
| Voltage: | 110-240V |
High Transparency RGB Advertising Screen Indoor LED Grille Display for Shopping Malls Brand Stores
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Working Humidity: | 10% ~ 90% |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
P20 Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| Color: | RGB |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holographic Screen Transparent for Advertisement Large-Scale Exhibitions
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Voltage: | 110-240V |
| Interface: | 3m/5m/7m |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Installationtype: | Wall-mounted Or Free-standing |
|---|---|
| Lifetime: | 10000 Hours |
| Powerconsumption: | 300W |
P25 DC12V Highly Transparent Flying LED Mesh LED Display Screen for Drone Show
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P25 |
| IP Rating: | IP67 |
High Transparency 600-800cd RGB Aluminum Advertising Screen Indoor LED Grille Display for Shopping Malls Brand Stores
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Working Humidity: | 10% ~ 90% |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
Ultra Clear 60% Transparency Indoor LED Display Panel 1800-2000cd Grille Screen with Easy Installation for Captivating Ads
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Brightness: | 1800-2000cd |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |

