Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Esnek LED Film Ekranı IP45 Cam Pencere Reklamı için 12V Yapıştırıcı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.91 |
| IP Derecelendirmesi: | IP45 |
Esnek P10 SMD2222 12V LED Film Ekran, Cam Reklamcılık için IP67 Su Geçirmez Holografik Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
Kapalı P10 RGB Tam Renkli LED Holografik Ekran Şeffaf Reklamcılık Büyük Ölçekli Sergiler
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P10 |
| Renk: | RGB |
Alışveriş merkezi P143 DC12V Mesh Reklam Pano Cam Pencere Perde Video Duvar Şeffaf LED Ekran
| Ekran Teknolojisi: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.40kg |
| Güç: | 37W |
SPI RGB LED Esnek Perment Noktası Işık Ağı Ekranı Dış Video Reklam Duvarı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P100 Outdoor Large Flexible LED Mesh Curtain Digital LED Display Screen Building Decoration Seamless Splicing
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P25 Esnek 3D Gök Ekran Uygulaması Kontrolü IP68 Dış Mekan Su Geçirmez Hafif Led Drone Ekran Işık Gösterisi Projeleri Festivaller Stadyum Performansları
| Boyutlar: | Gelenek |
|---|---|
| Renk: | Şeffaf |
| Ağırlık: | 1kg |
Açık IP67 15mm Pc Drone Uçan LED Ekran Küçük Işık Gösterisi Dekorasyonu için sanatsal atomosfer için
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
|---|---|
| Kullanım ortamı: | Ticari Kullanım, Reklam Gösterimi |
| Biraz: | 16 bit |
P125 High Brightness LED Curtain Mesh RGB Waterproof for Building Facade Advertising Soft LED Display
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P62.5 RGB Led Net Ekran Ekranı SMD5050 Mesh Perde Led Ekran Esnek Led Perde Dış Mekan Bina Cephesi için Piksel Işıkları
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P62.5(RGB) |

